Premier Home Kumaşlar

Duck Bezi Kumaş Panama Kanvas Kumaşlar
Duck Bezi Kumaş Panama Kanvas Kumaşlar
Duck Kumaş Puanlı Panama Kumaşlar
Duck Kumaş Puanlı Panama Kumaşlar
Duck Bezi Kumaş Düz Kumaşlar
Duck Bezi Kumaş Düz Kumaşlar
Sırala:
KM-4274
Duck Bezi Kumaş Kırmızı Zemin Beyaz Puanlı

Metre
KM-2347
Denizci Bej Çapa Desenli Panama Kumaş

Metre
KM-2329
Siyah Gri Kırmızı Helezon Panama Kumaş
STOKTA YOK

Metre

Bulunduğunuz Sayfa : 3 / Toplam Sayfa : 3 / Toplam Ürün : 45

Premier Home Kumaşlar
Premier Home Kumaşlar

Duck bezi kumaşı kanvas

Genel olarak pamuk ve polyester karışımı olarak üretimi gerçekleştiren kumaş türlerine duck kumaş denilmektedir. Pamuk oranı yüksek olan bu duck kumaş, %65 pamuk ve %35 polyester üzerinden hazırlanmaktadır. Böylece hem pamuğun hem de polyesterin pek çok farklı özelliklerini taşıyan ayrıcalık sağladığını söylemek mümkündür, bazı duck kumaşların da su iticilik apre uygulanmaktadır.

Duck kumaş duck keten olarak da satılmaktadır, fakat bu isimle satılan bir çok kumaş içeriğinde keten bulunmamaktadır.

Duck bezi kumaşı ve panama keteni kumaşları bir çok tekstil alanında kullanılabilmesi nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Duck bezi kumaşlar perde, masa örtüsü, koltuk örtüsü, minder kılıfı, sabit koltuk kaplama gibi ev tekstilin de  kullanılabildiği gibi, giyim ve farklı alanlarda ürünlerini tasarlamak isteyenler tarafından çokça tercih edilmektedir. 

Duck Kumaşı Nasıl Yıkanır? Duck kumaşlar çamaşır makinesinde 30 derece de yalnızca sabun tozu ile yıkanması tavsiye edilmektedir. Renkli deterjanlar ve leke çıkarıcı deterjanların içeriğinde kostik ( ağartıcı ) bulunması sebebi ile kullanılması tavsiye edilmemektedir. Piyasada makineler için sabun tozu satılmaktadır.

Duck kumaş çeşitleri