Amerikan Bezi Kumaş

Sırala:
KM-7443
Tülbent Bezi Renkli Kumaşı

Metre
KM-7316
Kaz Tüyü Geçirmeyen Astar Kumaşı Krem

Metre
KM-7315
Kaz Tüyü Geçirmeyen Astar Kumaşı Beyaz

Metre
KM-7215
Ham Bez Kumaş 290 Cm En

Metre
KM-6592
Tülbent Bezi Kumaşı

Metre
KM-3161
Mermerşahı Bezi Kumaşı

Metre
KM-2353
Akfil Kumaş Naturel Ekru 240 Cm Poplin

Metre
KM-2352
Akfil Kumaş Beyaz 240 Cm Poplin

Metre
KM-1350
Amerikan Bezi Kumaş Hasse Naturel Ham 220 Cm En

Metre
KM-1240
Amerikan Bezi Kumaş Beyaz 220 Cm

Metre

Bulunduğunuz Sayfa : 1 / Toplam Sayfa : 1 / Toplam Ürün : 10

Amerikan Bezi Kumaş
Amerikan Bezi Kaput Bezi 

Amerikan bezi kumaşı olarak da tanımlanan bu kumas, bez ayağı örgüde karde iplikten dokunan ve kasar beyazlatma islemi uygulanmayan pamuğun doğal renginden olan bir kumaştır. 46 tel, 34 tel, 28 tel olarak piyasada bulunmaktadır.

% 100 pamuk ipliğinden üretilen Amerikan bezi, ham ve renkli olarak bulunan ve kullanımı oldukça yaygın olan bir kumaş çeşididir. Temel kumaş türlerinden biri olan Amerikan bezi, dayanıklı bir kumaştır ve kaput bezi olarak isimlendirildiği yerler bulunmaktadır.


Akfil, Poplin Kumaş Kullanım Alanları:  Nevresimlik, astar, çarşaf, yastık, örtü, kılıf, bebek ürünleri gibi bir çok alanda kullanılabilir. Dekoratif ve hobi alanlarında kullanılabilir.  Ağız Maskesi yapımında kullanılabilir, ham maddesi pamuktur, hem sağlıklı hemde az terletir.

Doğal elyaf pamuktan imal edildiği için, çevre ve insan sağlığına zararlı maddeler bulunmaz. 100% doğal ve sağlıklıdır. Akfil kumaşlara uygulanan gaze ve özel proses kırışmayı zorlaştırıp kolay ütülenmelerini sağlar. Akfil kumaşlar yıkandıkça parlaklığını kaybetmez. Ayrıca Akfil kumaşlar pamuklu olduğu için nemi çeker ve terletmez. Akfil kumaşlar, hava geçirgenliği sayesinde nefes alır ve kaliteli bir uyku sağlar. Poplin dokuma kumaş olarakta bilinir, polin kumaşların desenlileri yada düz renkleri vardır. Ev tekstilinde üretici firmalar tarafından çokça tercih edilen bir kumaş türüdür. Pamuk kumaşların ortak özelliği kırışmaya meyilli olmalarıdır.